Svěřte svůj chaos našim komodám  +420 603 811 651 | info@komodyetc.cz


O nás

Komoda, truhla či skříňka se zásuvkami, tedy s šuplíky, tak báječný, praktický a milý kousek nábytku!!!

Co šuplík, to samostatný svět - řád či zmatek, avšak vždy dokonale přehledný…

Nádhera. Leč koupit kvalitní a současně designově zajímavou komodu, nelze. Prostě nejsou.

 

Na našem tvůrčím začátku to byla soukromá potřeba nebo vlastně umanutá touha a jasná představa skříňky se šuplíky, která nás přivedla k rozhodnutí, chopit se její realizace osobně, doslova vlastnoručně.

Ve spolupráci s naším milým známým Panem truhlářem vznikla dle našeho návrhu komoda, které jsme se v jejím surovém stavu s radostí ujaly a oděly jí. Tak spatřila světlo světa No-name, která měla sloužit ryze soukromému účelu. V tomto momentě ani jedna z nás ještě netušila, že se narodila naše prvotina. Fáze živého debatování střídaly klidné meditace a my se nakonec rozhodly, že zkusíme s komodami vyrazit na trh s úmyslem ho obohatit o menší šuplíkaté nábytkové kousky, které se vedle kvality, na které si vážně zakládáme, pokusí současně těšit své  majitele svým originálním a neokázale elegantním vzezřením.

Tak se zrodila komoda Hombré, Alibaba, Jean-Paul, Poppy a Warnemümde, kterou jsme zbaběle překřtily na Námořní. Od těchto šesti sester se odrazila naše následná činnost, která se neomezuje jen na komody, jak ostatně vyplývá i z našeho jména…

Ačkoli zcela mimo naše původní profese nebo právě proto se do naší tvůrčí práce vrháme s radostí a pocitem smysluplnosti a osobní satisfakce.

Pokud se Vám naše práce líbí, ale vyhovoval by Vám jiný rozměr, členění či motiv, je to pro nás vítaná výzva.

Rády bychom, aby náš nábytek přispěl k nevšednímu zútulnění Vašeho domova.

Nasloucháme Vašim požadavkům, inspirujeme se Vašimi zálibami.  Pracujeme s láskou, pro Vás na míru!

Andrea a Markéta

P. S.    

Kdo má šuplík, má přehled!   :)Vyrábíme designové komody, tedy skříňky se šuplíky, ale jak vyplývá z našeho jména, nejen je. Klademe důraz na kvalitu, takže perfektní truhlářská práce, masivní dřevo, špičkové pojezdy, certifikované nátěrové hmoty určené do obytných interiérů jsou samozřejmostí.